تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: آرایشگری شغل پر پولی هست؟ شما می دونید پردر آمدترین مشاغل آرایشگاه زنانه کدومه؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
خانوما من دوست دارم یه شغل پر درآمد داشته باشم میگن آرایشگاه زنانه پر درآمده ولی خب میبینم بعضی از آرایشگاه ها اصلا راضی نیستند. یکی می گفت بعضی از شاخه ها درآمد زیادی دارند. به نظرتون کدومش خوبه مثلا رنگ مو؟ ناخن ؟ چی پول خوب توش داره؟ 

برم همونو حرفه ای یاد بگیرم
(11-12-2019, 07:10 PM)مجیدرضا نوشته است: [ -> ]خانوما من دوست دارم یه شغل پر درآمد داشته باشم میگن آرایشگاه زنانه پر درآمده ولی خب میبینم بعضی از آرایشگاه ها اصلا راضی نیستند. یکی می گفت بعضی از شاخه ها درآمد زیادی دارند. به نظرتون کدومش خوبه مثلا رنگ مو؟ ناخن ؟ چی پول خوب توش داره؟ 

برم همونو حرفه ای یاد بگیرم

به نظر من آرایشگری خیلی خوبه به شرطی که دوست داشته باشی اون کار رو انجام بدی و خلاقیتی داشته باشی برای کارت و تخصصی یک کار رو انجام بدی
آرایشگری خیلی خوبه و درآمد خوبی دعره

طبق آمار کاری روزمره آرایشگاه‌ها، کار رنگ مو (مش، هایلات، آمبره، بالیاژ)، کاشت ناخن، مراقبت‌های پوستی و پاکسازی، ویتامینه و کراتین مو، بعد میکاپ و شنیون به ترتیب از درآمد بهتری برخوردارند.

معمولا خدماتی که گروه سنی بیشتری را در بر می‌گیرد مانند رنگ مو، دارای درآمد بیشتری هستند. امروزه افراد از سنین نوجوانی تا پیری کار رنگ مو را انجام می‌دهند.
رنگ مو بهترینه