تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: هزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2019/05/Free-registration-without-a-doctorate.jpg[/img]هزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


با توجه به آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعداد های برتر و فارغ التحصیلان ممتاز برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر در دانشگاه آزاد ، داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد هستند می بایست اقدامات لازم را برای ثبت نام خود انجام دهند. در این طرح فقط دانشجویان استعداد درخشان و ممتاز مجاز به نام نویسی می باشند.
متقاضیان واجد شرایطی که قصد ثبت نام در این دوره را دارند می بایست از 12 لغایت 25 اردیبهشت ماه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کرده و بعد از خرید کارت اعتباری نسبت به ثبت کد رشته های مورد نظر خود اقدام نمایند. 

 

علاقمندان به ثبت نام و  انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (ویژه استعداد درخشان) دانشگاه آزاد سال 1398 ، باید مبلغ 92,000 تومان را در سایت azmoon.org پرداخت نمایند.
 خرید کارت اعتباری برای ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98
علاقمندان به ثبت نام در دوره بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد که از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده اند برای ثبت نام خود ملزم به پرداخت هزینه این دوره می باشند. با پرداخت هزینه به مبلغ 92 هزار تومان ، سیستم شناسه و رمز ورود را در اختیار شما قرار خواهد داد که توسط آن ها می توانید وارد سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد شده و کد رشته های متجانس و همنام با رشته فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی ارشد خود را انتخاب نمایید.
از آن جایی که ثبت نام و انتخاب رشته دوره بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی دانشگاه آزاد انجام می گیرد در این قسمت به صورت گام به گام توسط راهنمای تصویری مراحل پرداخت هزینه و دریافت شناسه و رمز ورود را برای شما شرح داده ایم.
مراحل پرداخت هزینه و دریافت شناسه و رمز
در هنگام پرداخت هزینه داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که بعد از پرداخت هزینه امکان باز پس گیری آن وجود نخواهد داشت لذا پیش از اقدام به خرید کارت اعتباری از شرایط و ضوابط انتخاب رشته آگاهی های لازم را کسب نمایند. مراحل پرداخت هزینه به صورت زیر می باشد.

هزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

[list]

[*]ورود به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org  و کلیک بر روی گزینه “خرید کارت اعتباری ثبت نام”
[/list] [list]

[*]با ورود به این صفحه شما باید عنوان رشته فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی ارشد خود را که در مقابل عبارت ” ثبت نام و انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (ویژه استعداد درخشان) سال 1398″ انتخاب کرده شپس بر روی گزینه “خرید کارت” کلیک نمایید.
[/list] [list]

[*]با ورود به صفحه جدید بعد از طی کردن دو مرحله ، به صفحه مربوط به خرید کارت اعتباری هدایت می شوید. مانند تصویر زیر اطلاعات فردی خود را وارد نموده و بر روی گزینه “مرحله بعد” کلیک نمایید.
[/list] [list]

[*]اکنون اگر اطلاعات خود را درست وارد کرده اید بر روی گزینه “تایید و پرداخت” کلیک نمایید ، در غیر این صورت می بایست با کلیک بر روی گزینه “مرحله قبل” به صفحه قبلی برگشته و اطلاعات خود را تصحیح نمایید.
[/list] [list]

[*]با ورود به صفحه پرداخت ، شما باید مبلغ 92 هزار تومان را توسط کارت بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید. مطابق تصویر زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید سپس بر روی گزینه “پرداخت” کلیک نمایید.
[/list] [list]

[*]با کلیک بر گزینه “پرداخت” ، در صورتی که پرداخت شما با موفقیت انجام شده باشد ، شناسه و رمز شما توسط سیستم نمایان خواهد شد. که توسط آن ها قادر خواهید بود به ثبت کد رشته های مورد علاقه خود در سایت مربوطه بپردازید.
[/list]
هزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

بعد از پایان رسیدن زمان انتخاب رشته دوره بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد ، داوطلبان علاقمندند تا از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد باخبر شوند که با کلیک بر روی آن می توانند آگاهی های لازم را کسب نمایند. متقاضیانی که در مرحله انتخاب رشته پذیرفته شوند دعوت به مصاحبه خواهند شد و پذیرش نهایی آن ها بستگی به موفقیت آن ها در مرحله مصاحبه دارد. برای کسب آگاهی های لازم بر روی لینک های  مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد کلیک نمایید. همانطور که می دانید تحصیل در دانشگاه آزاد مستلزم پرداخت شهریه می باشد که جزئیات مربوط به آن در مقاله شهریه دکتری دانشگاه آزاد پرداخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : هزینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد