تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: سایت انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2019/02/Azad-University-Azad-University-Azad-University.jpg[/img]سایت انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


از سال 96 تا کنون با توجه به تصمیم های اتخاذ شده ، آزمون دکتری ناپیوسته برای دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد به طور هماهنگ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود. در کارنامه مشترکی که برای داوطلبان هر دو گروه منتشر می شود کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد درج شده است تا داوطلبان بتوانند توسط آن کد در سایت دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام نمایند.
داوطلبانی که توانسته اند رتبه و نمره حد نصاب را کسب نمایند و علاقمند به تحصیل در مقطع دکتری ناپیوسته در دانشگاه آزاد هستند باید در اواخر اردیبهشت ماه با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته محل های مورد علاقه خود اقدام نمایند.  
انتخاب رشته مقطع دکتری دانشگاه آزاد 98، جدا از انتخاب رشته دکتری دانشگاه سراسری، و در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.orgانجام خواهد شد.
معرفی سایت انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98
متقاضیانی که در آزمون دکتری ناپیوسته سال 98 در سوم اسفند ماه شرکت کردند و  قصد دارند تحصیلات خود در مقطع دکتری را در دانشگاه آزاد ادامه دهند با کد دسترسی که در کارنامه آن ها درج شده است می توانند به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه و اقدام به انتخاب رشته محل های مورد علاقه خود نمایند.
مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که تمامی شرایط و ضوابط انتخاب رشته در آن اشاره شده است و به داوطلبان کمک می کند با آگاهی بیشتری نسیبت به ثبت کد رشته محل های بپردازند. تعداد انتخاب های مجاز برای داوطلبان حداکثر 40 کد رشته محل تعریف شده است که انتخاب آن ها مشروط به پرداخت هزینه انتخاب رشته می باشد.


نکات مهم پیش از انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در سایت
پیش از هرچیزی باید بدانیم چه کسانی مجاز به انتخاب رشته در سایت دانشگاه آزاد هستند:
[list=1]

[*]کسانی که در آزمون دکتری 98 شرکت کرده و در در سوم اسفندماه 97 در جلسه آزمون حضور داشته اند.

[*]مجاز به انتخاب رشته شده و کد دسترسی به  انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد برایشان صادر شده باشد.
[/list]
انتخاب رشته از مهم ترین و حساس ترین مراحل شرکت در هر آزمونی به شمار می آید و داوطلبان آزمون دکتری تا این مرحله ، چندین بار آن را تجربه کرده اند و از اهمیت آن در تعیین آینده تحصیلی و شغلی خود با خبر هستند. قبل از اینکه اقدام به انتخاب رشته در سایت دانشگاه آزاد کنید ، ابتدا از لیست رشته های ارائه شده و شهر و دانشگاه مورد پذیرش آگاهی پیدا کنید. انتخاب های خود را به ترتیب اولویت ، علاقه و یا فاکتورهای دیگری که برایتان با اهمیت است در یک فرم پیش نویس به دقت وارد نمایید و در صورت کسب اطمینان از صحت آن ، برای ثبت آن ها در سایت دانشگاه آزاد اقدام نمایید.
هزینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 46 هزار تومان می باشد که باید توسط یکی از کارت های عضو شبکه شتاب در سامانه مربوطه واریز گردد وکد پیگیری مربوط به آن دریافت شود. بدیهی است که عدم پرداخت هزینه و مراجعه به موقع برای انتخاب رشته ، به منزله انصراف از پذیرش در دانشگاه آزاد می باشد.
با پرداخت هزینه مجاز به انتخاب رشته خواهید بود. سعی کنید انتخاب های خود را با دقت وارد سامانه کنید و در پایان با فشردن کلید “ثبت”کد پیگیری انتخاب رشته را دریافت نمایید.
داوطلبانی که دارای نمره علمی حد نصاب باشند با توجه به اولویت های  رشته محل های انتخابی خود به مصاحبه دعوت خواهند شد.

سایت انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد

با اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد اسامی داوطلبانی که به مصاحبه دعوت شده اند نیز مشخص خواهد شد. ممکن است متقاضیان با توجه به اولویت های انتخابی خود در بیش از یک دانشگاه به مصاحبه دعوت شده باشند. که برای آگاهی از جزئیات مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد می توانید بر روی لینک مربوط به آن ها کلیک نمایید.[img=600x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2017/06/doktora1.gif[/img]

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : سایت انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد