تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2019/01/Re-entry-deadline-for-enrollment-at-the-Ministry-of-Health.jpg[/img]مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توسط سازمان سنجش پزشکی کشور انجام می شود و این سازمان هر ساله زمان مشخص برای ثبت نام داوطلبان در نظر می گیرد و علاقمندان به شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت ، می توانند در زمان تعیین شد از طریق سایت sanjeshp.ir ثبت نام خود را انجام دهند. با وجو اینکه بیش از 10 روز به متقاضیان فرصت داده می شود که برای ثبت نام اقدام کنند ، اما بعد از اتمام مهلت ثبت نام بعضی از داوطلبان به دلیل بی اطلاعی از زمان ثبت نام یا فراهم نبودن مدارک مورد نیاز ، نمی توانند نام نویسی کنند به همین دلیل سازمان سنجش پزشکی برای این دسته از داوطلبان زمان ثبت نام را تمدید می کنند.  
مهلت مجدد ثبت نام مختص به داوطلبانی است که از ثبت نام اصلی جا مانده اند یا قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند.
مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
زمان اولیه نام نویسی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از روز 30 بهمن ماه لغایت 13 اسفند ماه می باشد ولی با افزایش تعداد متقاضیان ، این زمان تمدید می شود و داوطلبان در فروردین ماه نیز فرصت ثبت نام خواهند داشت. در سال گذشته به دلیل درخواست مکرر داوطلبان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام ، سازمان سنجش پزشکی کشور در خرداد ماه فرصت دوباره ثبت نام را در اختیار داوطلبان قرار داد و پیش بینی می شود که امسال نیز در همین بازه های زمانی به متقاضیان مهلت مجدد نام نویسی  داده شود و داوطلبان می توانند به صورت زیر اطلاعات خود را در سایت سنجش به ثبت برسانند:
[list]

[*]مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir

[*]دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت  از طریق لینک قرار داده شده در سایت (مطالعه دفترچه راهنما و اطلاع از شرایط ثبت نام تا حد زیادی به تسریع روند ثبت نام کمک می کند.)

[*]فراهم نمودن مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 

[*]پرداخت هزینه ثبت نام با کلیک بر روی لینک مربوطه (وجه ثبت نام معادل 36/500 تومان می باشد)

[*]پس از واریز  هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید با برگشت به صفحه اصلی ، بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید و اقدام له تکمیل فرم نمایید.
[/list]
لازم به ذکر است داوطلبانی که در زمان ثبت نام اولیه ، هزینه ثبت نام ررا پرداخت کرده اند نیازی به واریز مجدد هزینه ندارند و می توانند با ارسال مدارم مورد نیاز ، ثبت نام نهایی خود را انجام دهند.

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
فرم ثبت نامی تمام داوطلبان تا آخرین روز ثبت نام در سایت قابل دسترس است و داوطلبانی که اطلاعات خود را نادرست ارسال کرده اند ، می توانند برای اصلاح آن اقدام کنند. علاوه بر آن در زمان مهلت مجدد ثبت نام نیز برای داوطلبان امکان ویرایش اطلاعات وجود خواهد داشت و به همه ی داوطلبان توصیه می شود با کنترل فرم ثبت نام خود ، اشتباهات موجود در آن را رفع نمایند. ویرایش اطلاعات نیازی به پرداخت هزینه ندارد و می توان با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی ، فرم را دریافت نمود.
زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در روز های 14 و 15 تیرماه می باشد و داوطلبان باید چند روز قبل از برگزاری آزمون ، کارت ورود به جلسه خود را از سایت سنجش پزشکی دریافت نمایند و اگر در هر یک از اطلاعات درج شده بر روی کارت ، مغایرتی وجود داشته باشد باید برای رفع نقص آن اقدام کرد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره تحصیلی ایران مشاوره  در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت