تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2019/01/The-cost-of-enrolling-a-doctoral-exam-is-Ministry-of-Health.jpg[/img]هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

در سال های اخیر سازمان سنجش و آموزش پزشکی از متقاضیان علاقمند به شرکت در آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت ثبت نام به عمل می آورد. تمام داوطلبانی که دارای شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت می باشند ، می توانند از 24 بهمن لغایت 4 اسفندنسبت به ثبت اطلاعات خود در سایت sanjeshp.ir اقدام کنند. با توجه به اینکه آزمون دکتری علوم پزشکی دانشگاه سراسری و آزاد ادغامشده بنابراین داوطلبان با یک ثبت نام به طور خودکار در آزمون هر دو دانشگاه شرکت خواهند کرد. شما داوطلبان می بایست قبل از شروع این فرآیند دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را دریافت نموده و به دقت مطالعه کنید چرا که این امر موجب تسریع و تسهیل در روند نام نویسی شما خواهد شد.  
داوطلبان در می توانند با در نظر داشتن شرایط خود در دو رشته (مجموعه) در آزمون دکتری ثبت نام کنند.
هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت
یکی از آزمون هایی که هر ساله طرفداران زیادی را به خود اختصاص می دهد ، دکتری علوم پزشکی می باشد ، این آزمون با توجه ظرفیت پذیرش کم و داوطلبان بسیار زیاد از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت به صورت اینترنتی و ازطریق سایت سنجش و آموزش پزشکی انجام می شود که متقاضیان برای انجام این امر ملزم به پرداخت هزینه می باشند ، هزینه ثبت ناممبلغ 60 هزار تومان و هزینه خدمات پیامکی 500 تومان می باشد. پرداخت هزینه به صورت اینترنتی و غیرحضوری می باشد و نیازی نیت که داوطلبان به بانک مراجعه کنند.
نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی
[list=1]

[*]در ابتدا باید وارد سایت سنجش و آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir شده و از منوی راست صفحه بر روی گزینه “دکتری تخصصی ph.D” کلیک کنید.

[*]دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را دریافت نموده و به دقت مطالعه کنید تا در جریان تمام جزئیات آن قرار بگیرید.

[*]سپس بر روی گزینه ” ارسال مدارک – ثبت نام جدید” کلیک نمایید.

[*]در این مرحله کد ملی خود را وارد نموده و در صفحه ای که نمایان می شود هزینه ثبت نام را به مبلغ 60 هزار و 500 تومان به صورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب (کارت هایی که دارای رمز دوم هستند) پرداخت کنید.

[*]پس از پرداخت موفقیت آمیز هزینه ها ، مجددا وارد منوی ثبت نام شده و کد ملی و ملیت خود را وارد کنید.

[*]در این مرحله فرمی جهت تکمیل فرآیند ثبت نام برای شما نمایان خواهد شد که با تکمیل آن می توانید داوطلب این آزمون شوید.
[/list]
هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 از تاریخ 24 بهمن لغایت 4 اسفند سال 97 به صورت اینترنتی و از طریق سایت sanjeshp.irانجام خواهد شد. داوطلبان علاقمند به تحصیل در این مقطع تحصیلی می بایست هزینه ثبت نام خود را به مبلغ 60 هزار و 500 تومانپرداخت کنند.  زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت دهه آخر اردیبهشت ماه خواهد بود ، لازم به ذکر است که داوطلبان در روز آزمون باید کارت شناسایی و کارت ورود به جلسه خود را به همراه داشته باشند در صورت نداشتن هر یک از کارت های مذکور از حضور داوطلب ممانعت به عمل خواهد آمد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت