تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: مدارک ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647

تماس از استان تهران 9092305579


دانش آموزان با انگیزه از همان سال های نخست علم آموزی ، هدف مشخصی را برای آینده تحصیلی و شغلی خود تعیین کرده و برای رسیدن به آن تلاش می کنند. درس خواندن در مدارسی که تقریبا تمامی استاندارد های آموزشی در آن ها رعایت شده باشد آرزوی دانش آموزان پرتلاش و با استعداد است که مدارس نمونه دولتی را می توان جزء این دسته از مدارس قرار داد. مدارس نمونه دولتی مدارسی هستند که دانش آموزان باهوش تمایل بیشتری به تحصیل در آن ها را دارند. از دلایل جذب دانش آموزان به این مدارس می توان به کیفیت آموزشی بالا ، شهریه کمتر نسبت به مدارس غیر دولتی دیگر و هم چنین وجود معلمان باتجربه اشاره کرد. دانش آموزانی که علاقمند به ادامه تحصیل در این مدارس هستند باید در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی که هر ساله توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود ، شرکت نمایند. لازم به ذکر است در سال گذشته تغییراتی در خصوص برگزاری آزمون ورودی این مدارس صورت گرفت که این تغییرات شامل حذف آزمون مدارس پایه ششم ابتدایی و ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه نهم به دهم بود. ثبت نام آزمون نمونه دولتی در اواخر فروردین ماه به صورت اینترنتی انجام می گیرد. داوطلبان باید پیش از ثبت نام خود ابتدا دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم را دانلود کرده و به دقت مطالعه نمایند تا از تمامی شرایط و ضوابط شرکت در آزمون آگاهی کامل داشته باشند و سپس با مراجعه به سایت ، مدارک لازم را بارگذاری کرده و ثبت نام خود را انجام دهند. برای آگاهی از مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی این مطلب را مطالعه فرمایید.  
معیار ثبت نام دانش آموزان پایه نهم برای ورود به دبیرستان های دوره دوم متوسطه نظری و هنرستان های فنی و حرفه ای نمونه دولتی داشتن حداقل معدل 17 در نیمسال اول تحصیلی می باشد.
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی
هر ساله دانش آموزان زیادی برای ورود به مدارس نمونه دولتی با یکدیگر رقابت می کنند. داوطلبان با تلاش ، تمرین و تست زنی می توانند نتیجه مطلوبی در این رقابت کسب نمایند. دانش آموزان مستعد باید در زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی که از سوی آموزش و پرورش اعلام می شود به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایند و پس از دریافت دفترچه و مطالعه آن ، فرم ثبت نام را تکمیل نمایند. لازم به ذکر است که آزمون مدارس نمونه دولتی در پایه ششم ابتدایی حذف شده و سیستم مدیریت این مدارس به هیئت امناییتغییر پیدا کرده است و پذیرش داوطلبان بر اساس سوابق تحصیلی آن ها صورت می گیرد. برای ثبت نام آزمون ، دانش آموزان ابتدا بایدهزینه ثبت نام را واریز نمایند. پرداخت هزینه به صورت اینترنتی و در سایت ثبت نام امکان پذیر می باشد به این صورت که داوطلبان با داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب و رمز دوم می توانند مبلغ ثبت نامی را واریز نمایند. پس از پرداخت ، سامانه یک کد رهگیری به متقاضیان خواهد داد که با وارد نمودن آن کد در سامانه ثبت نام ، داوطلبان به صفحه جدیدی هدایت خواهند شد. دانش آموزان در این صفحه باید تمامی اطلاعات فردی و تحصیلی خود را وارد و هم چنین عکس 4*3 خود را که در سال جاری گرفته شده است و دارای زمینه سفید است را در سایت بارگذاری کنند و اطلاعات خود را ثبت نمایند. در این مرحله سیستم یک کد رهگیری ثبت نام به شما نمایش خواهد داد که می بایست آن را یادداشت کرده (یا پرینت گرفته) و تا مراحل بعدی آزمون نزد خود حفظ نمایید.
دانش آموزان برای موفقیت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی باید اطلاعات درستی از منابع آزمون نمونه دولتی نهم داشته باشند تا تلاش های آن ها به ثمر برسد. یک شرط مهم دیگر برای کسب موفقیت بعد از تلاش و تمرین ، آگاهی داشتن از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم می باشد که با کلیک بر روی لینک های مربوطه می توانید اطلاعات درست را بدست بیاورید. هم چنین می توانید برای اطلاع از اخبار مربوط به نمونه دولتی در کانال تلگرام عضو شوید یا از مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره بپرسید.
مدارک ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647

تماس از استان تهران 9092305579


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…