تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هر ساله افراد زیادی علاقمندند تا تحصیلات خود را در مقطع دکتری ادامه دهند و تنها راه ورود به مقطع دکتری شرکت نمودن در آزمون ورودی این مقطع می باشد. متقاضیانی که در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده اند یا دانشجوی سال آخر هستند، می توانند در این آزمون شرکت کنند. داوطلبان ابتدا باید دفترچه ثبت نام آزمون دکتری سراسری را دریافت و بعد از مطالعه دقیق آن نسبت به ثبت نام آزمون دکتری سراسری خود اقدام نمایند. داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که چنانچه اطلاعات ثبت نامی خود را اشتباه وارد کنند در مراحل بعدی برای آن ها مشکل آفرین خواهد شد. از این رو سازمان سنجش آموزش کشور دو فرصت را در اختیار داوطلبان قرار داده تا اطلاعات خود را ویرایش نمایند. یکی از این فرصت ها در مدت زمان ثبت نام و دیگری در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری خواهد بود.  
داوطلبان توجه داشته باشند که در هنگام ثبت نام در سایت سازمان سنجش زبان کیبورد خود را انگلیسی قرار داده و در فرایند ثبت نام از استفاده کردن دکمه Back در مرورگر خودداری نمایند.
زمان و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری
داوطلبان در زمان اعلام شده از سوی سازمان سنجش ثبت نام خود را انجام می دهند و در صورتی که اطلاعات خود را اشتباه وارد کنند تا پایان مهلت تعیین شده برای ثبت نام می توانند مجددا به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه و اطلاعات خود را ویرایش نمایند. هر داوطلب حداکثر 5 بار می تواند اطلاعات خود را ویرایش نماید. داوطلبان برای ورود به قسمت ویرایش می بایست شماره پرونده و کد ثبت نامی خود را وارد کنند. ممکن است بعضی داوطلبان شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام خود را فراموش کرده باشند یا در پایان ثبت نام نتوانسته باشند کد پیگیری و شماره پرونده مربوط به ثبت نام آزمون دکتری را رویت نمایند، که هیچ جای نگرانی برای این داوطلبین وجود ندارد. برای بازیابی کد پیگیری و شماره پرونده خود بعد از ورود به سایت سازمان سنجش از منوی سمت چپ بر روی گزینه دریافت شماره پرونده و کد پیگیری کلیک نمایید. داوطلبانی که قبلا در سیستم پاسخگویی عضویت داشتند نیازی به عضویت مجدد نخواهند داشت اما داوطلبانی که عضو نیستند، ابتدا باید مراحل عضویت را انجام دهند و سپس درخواست خود را ارسال نمایند و شماره پیگیری ثبت نام و کد پرونده خود را دریافت کنید. حال می توانید اطلاعات خود را ویرایش نمایید. نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام به صورت زیر می باشد:
[list]

[*]به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایید.

[*]از منوی سمت راست وارد قسمت دکترای تخصصی شوید.

[*]بر روی گزینه ثبت نام آزمون ورودی دکتری ، مطابق تصویر زیر کلیک نمایید.
[/list]
 
[list]

[*]با انتخاب این گزینه وارد صفحه جدید می شود که در آنجا می بایست گزینه ویرایش اطلاعات را انتخاب نمایید.
[/list]
ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری

[list]

[*]با انتخاب گزینه ویرایش اطلاعات ، وارد صفحه جدیدی می شوید که با وارد نمودن شماره پرونده و کد ثبت نام می توانید موارد مورد نظر را در فرم ثبت نامی خود ویرایش کنید.
[/list]

فرصت دوم برای ویرایش اطلاعات ثبت نام دوره دکتری
داوطلبانی که برای آزمون دکتری ثبت نام کرده اند ، بعد از اتمام مهلت ثبت نام یکبار دیگر فرصت خواهند داشت تا فرم خود را ویرایش نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند که این بار فقط می توانند معدل خود را ویرایش نمایند و امکان ویرایش برای سایر اطلاعات ثبت نامی وجود نخواهد داشت. داوطلبانی که می خواهند معدل خود را ویرایش کنند باید در زمان اعلام شده جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ، برای ویرایش آن اقدام نمایند. در این زمان داوطلبانی که هنوز فارغ التحصیل نشده اند باید میانگین نمرات خود را وارد کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری