تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2018/04/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF.png[/img]اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاورانایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099072938

در سال های گذشته به محض اتمام بازه زمانی انتخاب رشته کارشناسی ارشد تعداد زیادی از سوالات داوطلبان از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در رابطه با زمان اعلام نتایج نهایی ( انتخاب رشته ) کارشناسی ارشد سراسری دانشگاه آزاد بود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مقاله را به موضوع اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 اختصاص دهیم تا با مطالعه این مقاله و اطلاع از زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 از استرس داوطلبان کاسته شود. در این مقاله علاوه بر پرداختن به زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 به موضوعاتی همچون نحوه مشاهده نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 ، شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 97 و زمان و نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 97 خواهیم پرداخت. بنابراین پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید. 

 

جهت مشاهده نتایج نهایی آزمون ارشد دانشگاه آزاد می بایست در زمان مقرر به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نمایید.
نحوه مشاهده نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
جهت مشاهده نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 می بایست در بازه زمانی مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت مذکور در قسمت راست صفحه بر روی عبارت ” اعلام نتایج آزمون ها ” کلیک کنید و سپس با ورود به بخش اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 97 نتایج را مشاهده کنید. برای مشاهده نتایج دو روش پیش روی شما قرار می گیرد که به انتخاب خود می توانید یکی از روش ها را برگزینید و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را مشاهده کنید.


زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
پس از انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 نوبت به اعلام نتایج انتخاب رشته می رسد در حال حاضر فقط می توان گفت که نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 نیمه دوم شهریور ماه سال جاری اعلام خواهد شد زیرا فعلا زمان دقیق آن مشخص نیست. به محض اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 در همین صفحه و همچنین کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد پیگیر زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 باشید.
اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد


زمان و شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 97
چنانچه پس از مشاهده نتایج نهایی ( انتخاب رشته ) کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 متوجه شدید که در هیچ یک از کد رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اید می توانید در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کنید. در این قسمت به شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خواهیم پرداخت. البته در حال حاضر مشخص نیست که امسال دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی ارشد خواهد داشت یا خیر.
چنانچه دانشگاه آزاد امسال نیز همچون سال گذشته اقدام به تکمیل ظرفیت نماید همه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرذه و برای آن ها کارنامه اولیه صادر شده است می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند. در واقع حتی داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته نشده اند و یا در اعلام نتایج نهایی مشخص شده که در هیچ یک از کد رشته محل های انتخابی خود در انتخاب رشته پذیرفته نشده اند نیز می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند. توجه داشته باشید که اگر داوطلبی در اعلام نتایج اولیه در یک رشته محل پذیرفته شده باشد و در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت نیز شرکت کند و پذیرفته شود قبولی اولیه او باطل می شود و داوطلب موظف است در رشته محلی که در تکمیل ظرفیت پذیرفته شده ادامه تحصیل دهد. در رابطه با زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز باید بگوییم در سال های گذشته پس از مشخص شدن نتایج انتخاب رشته و ثبت نام داوطلبان چنانچه ظرفیتی باقی ماند دانشگاه آزاد اقدام به ارائه لیست رشته های دارای ظرفیت خود می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.
[img=600x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2017/06/arshad1.gif[/img]

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاورانایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد