تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2018/06/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA.jpg[/img]اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاورانایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099071647

به جرات می توان گفت که پس از شرکت در آزمون مهمترین مرحله، انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد به همین دلیل هر سال بلافاصله پس از اتمام بازه زمانی انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، داوطلبان زیادی با مشاوران بخش مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد مرکز ایران مشاوره تماس می گیرند تا از زمان دقیق اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، نحوه مشاهده نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مطلع گردند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مطلب را به موضوع ” اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ” اختصاص دهیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید و در پایان چنانچه سوال یا ابهامی باقی ماند، می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. مشاوران مرکز، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. 

 

نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهیم کرد، از طریق سایت سنجش پزشکی منتشر خواهد شد.
نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97
جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد به سایت http://www.sanjeshp.ir مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت، از منوی سمت راست، گزینه ” کارشناسی ارشد ” را انتخاب کنید.
پس از کلیک بر روی ” کارشناسی ارشد ” دو گزینه نمایان می شود که شما می بایست طبق تصویر زیر بر روی گزینه ” ارشد ” کلیک کنید.
پس از آن صفحه ای پیش روی شما قرار می گیرد و شما بایستی گزینه ” نتایج ارشد 97 ” را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید. پس از انتخاب این گزینه، با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، می توانید نتیجه انتخاب رشته خود را مشاهده نمایید.


اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97
داوطلبان پس از انجام انتخاب رشته بی صبرانه منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هستند. نتایج انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد، 31 شهریور 97 بر روی سایت سنجش پزشکی قرار خواهد گرفت. کارنامه اولیه برای داوطلبانی قابل مشاهده خواهد بود که شماره سریال پرونده و کد پیگیری خود را در فیلد مربوطه وارد نمایند همچنین در صورت پذیرفته شدن با ارائه مدارک مورد نیاز جهت ثبت در دانشگاه پذیرفته اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره در تماس باشید.


تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97
پس از مشخص شدن نتایج انتخاب رشته اکثر آزمون های تحصیلات تکمیلی، چنانچه ظرفیت دانشگاه ها تکمیل نگردد اقدام به تکمیل ظرفیت می کنند و این قضیه به نفع دو دسته از داوطلبان است. یک دسته داوطلبانی که در انتخاب رشته شرکت کرده اند ولی در هیچ کدام از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اند و یک دسته افرادی که با وجود پذیرفته شدن در انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، علاقه چندانی به ادامه تحصیل در رشته محل پذیرفته شده ندارند. در این مرحله، رشته های دارای ظرفیت را اعلام کرده و این امکان را به داوطلبان دارای شرایط می دهند تا مجددا انتخاب رشته نمایند تا شاید در رشته محل مورد علاقه خود پذیرفته شوند. نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در تاریخ 97/6/10 اعلام خواهد شد و به احتمال زیاد ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 مهر ماه سال جاری انجام شود چرا که ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 96 از 26 مهر ماه آغاز شد و تا 29 مهر ادامه داشت. به محض اطلاع از زمان دقیق ثبت نام، در سایت و کانال تلگرامی ایران مشاوره، اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.
[img=600x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2017/06/arshad1.gif[/img]

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاورانایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت