تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: درک متقابل بین زوجین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
در متقابل چیست؟

[تصویر:  2796.svg]درک متقابل یعنی اینکه وقتی شب از سر کار میام خونه، متوجه باشم و درک کنم که خانومم تو خونه بیکار نبوده، آشپزی کردن، تمیز کردن خونه، شستن لباس ها و ظروف و …، سر و کله زدن با بچه ها و … فوق العاده کارهای سختی هستن و اگه من جای زنم باشم، نمی تونم از پس نصف این کارها بر بیام، پس برخورد لایق با این زحمات با همسرم می کنم !
[تصویر:  1f539.svg]درک متقابل یعنی اینکه وقتی شب شوهرم از سر کار میاد خونه، متوجه باشم و......

ادااااااااامه...
سلام . من دخترم و پسرم خیلی باهم دعوا میکنن و اصلا تو خونه سازش ندارن واقعا ما تو خانواده اصلا آرامش نداریم تا اینکه تو مقاله مشاوره خانواده فیلیا خوندم و یه سری راهکار داده بودن که باید انجام بدم ایشالله که جواب بده .
(04-11-2018, 03:17 AM)fatemehghazanfariyan نوشته است: [ -> ]در متقابل چیست؟

[تصویر:  2796.svg]درک متقابل یعنی اینکه وقتی شب از سر کار میام خونه، متوجه باشم و درک کنم که خانومم تو خونه بیکار نبوده، آشپزی کردن، تمیز کردن خونه، شستن لباس ها و ظروف و …، سر و کله زدن با بچه ها و … فوق العاده کارهای سختی هستن و اگه من جای زنم باشم، نمی تونم از پس نصف این کارها بر بیام، پس برخورد لایق با این زحمات با همسرم می کنم ! مشاوره ازدواج
[b]مشاوره کودک
[/b]
[تصویر:  1f539.svg]درک متقابل یعنی اینکه وقتی شب شوهرم از سر کار میاد خونه، متوجه باشم و......

ادااااااااامه...
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтlactogenicfactorсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтselectivediffuser.ruсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт