تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2018/04/%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF.png[/img]دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


از آن جا که در سال های اخیر کنکور سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده است پس از مشخص شدن نتایج کنکور داوطلبان زیادی با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس می گیرند و در رابطه با انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد می پرسند که آیا دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد یکی است؟ آیا انتخاب رشته هر دو در یک سایت انجام می گیرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیر فقط ثبت نام کنکور سراسری و آزاد و برگزاری آزمون این دو با یکدیگر ادغام گردیده است. انتخاب رشته این دو در سایت های مجزا و در بازه زمانی مختلف انجام می شود. به دلیل تعدد تماس ها با این نوع پرسش ها، این مقاله را به دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد اختصاص داده ایم و در آن علاوه بر قرار دادن لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 به موضوعات مهم مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 نیز پرداخته ایم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید تا در انتخاب انتخاب رشته دانشگاه آزاد دچار مشکل نشوید.
جهت انجام انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد، پس از مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 می بایست در بازه زمانی مقرر به سایت دانشگاه آزاد مراجعه فرمایید.
دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97
همانطور که می دانید انتخاب رشته کنکور سراسری 97  سهمیه مناطق، سهمیه شاهد، رزمندگان و ایثارگران موثر می باشد ولی در انتخاب رشته دانشگاه آزاد سهمیه مناطق تاثیری ندارد اما در عوض سهمیه ای به نام سهمیه بسیج فعال وجود دارد که در این قسمت به تفضیل به تمامی سهمیه های موثر در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 اشاره خواهیم کرد.
دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد
تاثیر سهمیه ایثارگران در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

سهمیه ایثارگران در انتخاب رشنه دانشگاه آزاد به دو صورت به داوطلبان اختصاص می یابد. یکی سهمیه ایثارگران 25 درصد که در صورت وجود ظرفیت 25 درصد از ظرفیت کل دانشگاه ها به این داوطلبان اختصاص می یابد و دیگری سهمیه ایثارگران 5 درصد است که در صورت وجود ظرفیت، 5 درصد از ظرفیت کل دانشگاه ها نیز به این گروه از داوطلبان اختصاص می یابد. شرط تعلق این سهمیه ها این است که این داوطلبان بایستی 70 درصد تراز آخرین فرد قبولی در سهمیه آزاد را کسب نمایند.
تاثیر سهمیه بسیج فعال در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 
یکی از سهمیه های موثر در انتخاب رشته دانشگاه آزاد سهمیه بسیج فعال است. چنانچه داوطلبان در رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی 95 درصد تراز آخرین فرد پذیرفته شده و در سایر رشته ها 90 درصد تراز آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه عادی ( آزاد ) را کسب کنند در صورت وجود ظرفیت رشته محل مربوطه پذیرفته شوند.

” جهت دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 کلیک کنید. ”


زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97
چند روز بعد از مشخص شدن نتایج کنکور دانشگاه آزاد 97 در مرداد ماه سال جاری، دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 منتشر می گردد که لینک دانلود آن در ادامه همین صفحه قرار داده شده است. در حال حاضر زمان دقیق انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 مشخص نیست ولی می توان گفت که زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 مرداد ماه سال جاری خواهد بود. به محض اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 در همین صفحه و همچنین کانال تلگرام کنکور اطلاع رسانی خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کنکور پیگیر آخرین اخبار مربوط به کنکور دانشگاه آزاد 97 باشید.


زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97
نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 در شهریور ماه بر روی سایت دانشگاه آزاد ( azmoon.org ) قرار می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان اعلام نتایج انتخاب رشته می توانید عضو کانال های ارتباطی مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره شده و یا با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. 
[img=600x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2017/06/entekhab-reshte1.gif[/img]

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد