تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[img=768x0]https://iranmoshavere.com/wp-content/uploads/2018/10/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-98.jpg[/img]اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

همانطور کهمی دانید نحوه گزینش مقطع کاردانی فنی حرفه از سال 97 دستخوش تغییراتی شده است. از سال 97 کنکور داوطلبان رشته های فنی و کاردانش حذف شده و پذیرش این دسته از داوطلبان صرفا با بررسی سوابق تحصیلی می باشد. حدف کنکور هم شامل کاردانی قدیم و هم شامل کاردانی نظام جدید می باشد. داوطلبان علاقمند به تحصیل در این مقطع تحصیلی باید در خرداد ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام می نمودند. شایان ذکر است که انتخاب رشته آن نیز همزمان با فرآیند ثبت نام انجام خواهد شد. یعنی داوطلبان بعد از انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای می بایست آن را به دقت مطالعه نموده و کد رشته های مورد علاقه خود را نیز انتخاب کنند، سپس وارد سایت سازمان سنجش به نشانی  sanjesh.orgشده و کد رشته های انتخابی خود را به ثبت برسانند. داولبان بعد از انجام ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای بی صبرانه منتظر دریافت نتایج خود هستند، به همین دلیل مکررا با مرکز ایران مشاوره تماس می گیرند و زمان اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای را سوال می کنند. بنابراین تیم تخصصی ایران مشاوره تصمیم گرفت با نگارش مطلبی تحت عنوان اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 98 به تمام ابهامات شما در این زمینه پاسخ دهد. پیشنهاد ما این برای یافتن پاسخ سوالات خود این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.  
بر اساس مصوبه دهمین جلسه شورای سنجش، پذیرش در کلیه رشته های دوره کاردانی نظام جدید و قدیم دانشگاه فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، صرفا براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) می باشد و برای هیچ یک از کد رشته ها آزمون برگزار نخواهد شد.
 اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98
با توجه با اینکه کنکور مقطع کاردانی فنی حرفه ای بنا به هر دلیلی حذف شده، داوطلبان بعد از انجام ثبت نام و درج کد رشته محل های خود در زمان ثبت نام، منتظر دریافت نتایج می باشند. از آنجا که زمان ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای در خرداد ماه انجام گرفت، با پیش بینی های انجام شده نتایج آن به احتمال زیاد در شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت، اما زمان دقیقی برای آن مشخص نشده است. چنانجه زمان دقیقی برای آن مشخص شود از طریق کانال تلگرام کنکور و کانال تلگرام انتخاب رشته  به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. بنابراین پیگیری های لازم را از کانال های تلگرامی ذکر شده انجام دهید.
 اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98


نحوه مشاهده نتایج کاردانی فنی حرفه ای 98
ممکن است برخی از داوطلبان با نحوه مشاهده نتایج کاردانی فنی حرفه ای آشنا نباشند و یا هنگام دریافت نتایج با مشکل مواجه شوند، بنابراین در این بند از مطلب شما را با نحوه صحیح دریافت نتایج کاردانی فنی حرفه ای آشنا کنیم، بنابراین ادامه این مقاله را مطالعه کنید.
[list]

[*]در ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی شده و از سمت راست منو گزینه “کاردانی فنی حرفه ای” را انتخاب کنید.

[*]بعد از وارد شدن به صفحه اصلی بر روی لینک فعال شده “اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای” کلیک کنید.

[*]در این مرحله صفحه ای پیش روی شما قرار خواهد گرفت که به دو روش می توانید نتایج خود را مشاهده کنید، اما باید توجه داشته باشید که قبل از انتخاب هر یک از روش های مشاهده نتایج کد امنیتی را عینا وارد کنید، چرا که در صورت اشتباه وارد کردن آن نتایج برای شما قابل مشاهده نخواهد بود.
[/list]
روش اول: با وارد نمودن شماره سریال پرونده و شماره پیگیری می توانید نتایج خود را دریافت کنید.
روش دوم: با وارد نمودن شماره سریال پرونده، شماره شناسنامه و سال تولد نتایج برای شما قابل مشاهده خواهد بود.
بعد از دریافت نتایج چنانچه داوطلبی پذیرفه شده باشد، باید به سایت همان دانشگاه مراجعه کند و ثبت نام اینترنتی را انجام دهد، سپس با در دست داشتن مدارک لازم نسبت به ثبت نام حضوری اقدام کند.


تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای 98
بعد از اعلام نتایج و ثبت نام افراد پذیرفته شده در دانشگاه، چنانچه ظرفیت برخی از رشته ها تکمیل نشود، سازمان سنجش اقدام به انتشار دفترچه ای در قالب دفترچه تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای می کند. با توجه به تغییر شیوه گزینش این مقطع تحصیلی ممکن است تکمیل ظرفیت انجام نشود، اما اگر سازمان سنجش اقدام به تکمیل ظرفیت کند از طریث بروز رسانی همین صفحه به اطلاع شما خواهیم رساند. معمولا زمان تکمیل ظرفیت کاردانی فنی حرفه ای  اواخر مهر و یا اوایل آبان ماه می باشد. در صورت تمایل می توانید با مشاوره تحصیلی مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…