تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98 با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

همانطور که می دانید ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دراردیبهشت ماه انجام گرفت و داوطلبانی مدرک کاردانی خود را دریافت نموده اند بعد از انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده اند. کنکور کاردانی به کارشناسی در مرداد ماه برگزار گردید که شاهد رقابت تعداد زیادی از داوطلبان بوده ایم. بعد از برگزاری آزمون افراد بی صبرانه منتظر دریافت نتایج خود هستند و در تماس با مرکز ایران مشاوره، زمان اعلام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 را می پرسند. به همین منظور مطلبی را تحت عنوان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی را ارائه نموده ایم. پیشنهاد ما این است برای اطلاع از زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی، نحوه مشاهده نتایج آزمون مذکور و اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ادامه این مطلب را مشاهده کنید. چنانچه بعد از مطالعه این مطلب ابهاماتی برای شما مطرح گردید می توانید با مشاوران ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.  
شما داوطلبان گرامی جهت دریافت نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی باید در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید.
زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98
معمولا یک الی یک ماه و نیم بعد از برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی (زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی مرداد ماه می باشد) یعنی در شهریورماه سال جاری بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. ممکن است بسیاری از داوطلبان اطلاعی از نحوه دریافت نتایج کاردانی به کارشناسی نداشته باشند، به همین دلیل ما در ادامه این مقاله شما را با نحوه مشاهده و دریافت نتایج کنکور آشنا خواهیم نمود.
[list=1]

[*]در ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی org شده و از منوی سمت راست گزینه کاردانی به کارشناسی را انتخاب کنید.

[*]بعد از وارد شدن به صفحه اصلی بر روی لینک فعال شده “ اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98″ کلیک کنید.

[*]صفحه ای پیش روی شما قرار خواهد گرفت که به دو روش می توانید نتایج خود را دریافت کنید.
[/list]
روش اول: از طریق وارد نمودن شماره سریال پرونده، شماره شناسنامه و سال تولد می توانید نتایج خود را دریافت کنید.
روش دوم: از طریق وارد نمودن شماره داوطلبی، شماره سریال پرونده و سال تولد می توانید نتایج خود را دریافت کنید.
لازم به ذکر است که زمان دقیقی برای دریافت نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی اعلام نشده است، چنانچه زمان دقیقی برای آن اعلام گردد از طریق کانال تلگرام کنکور و کانال تلگرام انتخاب رشته به اطلاع شما خواهیم رساند، بنابراین شما می توانید پیگیری های لازم را از طریق کانال های ذکر شده انجام دهید.


اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98
ممکن است بسیاری از داوطلبان بعد از مشاهده کارنامه و نتیجه آزمون کاردانی به کارشناسی، به نتیجه مشاهده شده اعتراض داشته باشند، حال این سوال برای داوطلبان مطرح می گردد که آیا امکان اعتراض به نتیجه آزمون مذکور وجود خواهد داشت یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که امکان اعتراض به تمام آزمون هایی که مسئول برگزاری آن سازمان سنجش باشد، وجود خواهد داشت. سازمان سنجش مسئول برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی می باشد، بنابراین این کنکور از این قاعده مستثنی نیست و امکان اعتراض به آن وجود خواهد داشت. چنانچه شما نیز جزو آن دسته از داوطلبانی هستید که به نتایج آزمون خود اعتراض دارید باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید. سپس از قسمت چپ منوی اصلی بر روی گزینه “سیستم پاسخگویی” اعتراض خود را به ثبت برسانید. اگر اعتراض شما مورد تایید قرار گیرد، حتما ترتیب اثر داده خواهد شد و کارنامه شما اصلاح می گردد.
اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98


اعلام نتایج اعتراض به کنکور کاردانی به کارشناسی 98
همانطور که در بند قبل گفته شد اعتراض شما مورد بررسی قرار می گیرد، چنانچه اعتراض شما صحیح باشد حتما ترتیب اثر داده می شود و تمام نواقص برطرف خواهد شد. حال این سوال مطرح می گردد که چقدر زمان مورد نیاز است که این اعتراض مورد بررسی قرار گیرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که معمولا 24 الی 72 ساعت بعد نتایج اعتراض از طریق همان سایت سازمان سنجش و سیستم پاسخگویی اعلام خواهد شد و جای هیچ نگرانی نیست. شما می توانید در صورت تمایل برای ثبت اعتراضات خود با مشاوره تحصیلی مرکز ایران مشاورهتماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98 با مشاوران ایران مشاورهتماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…