تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: بوتاکس برای زیبایی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستای گلم
تزریق بوتاکس :
بوتاکس چیست؟
 بوتاکس نه تنها برای زیبایی صورت بلکه برای درمان بیماری های مختلف هم استفاده می شود. استفاده از بوتاکس برای زیبایی صورت شامل از بین بردن چین و چروک صورت و دور چشم ها، خطوط اخم، لبخند و پیشانی، چروک بین دو ابرو، تنظیم فک، بالا آوردن لب، چروک گردن، درمان تعریق زیاد در زیر بغل و کف دست، رفع ورم در زیر پوست پلک و غیره است. از بوتاکس برای درمان تعداد زیادی از بیماری ها مثل اختلالات ماهیچه ها، شکم و روده، بی اختیاری ادرار، میگرن شدید و غیره استفاده می شود. البته هنوز هم پزشکان در مورد درمان سایر بیماری ها، در حال تحقیق هستند. تزریق بوتاکس با ژل تفاوت زیادی دارد؛ بوتاکس عضله را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث فلج شدن آن می شود ولی ژل چین و چروک ها را پر می کند و امکان جابجا شدن چنین فیلری در صورت بسیار بالاست که در نتیجه باعث ظاهری نا مناسب می شود.
بوتاکس,تزریق بوتاکس,عوارض بوتاکس,هزینه بوتاکس
مشاوره تلفنی :   02144067005
نشانی کلینیک  : تهران ، میدان صادقیه، ضلع شمالی مترو صادقیه، خیابان ولیعصر، نبش طاهریان ، پلاک 58 ، واحد 1

کاشت مو  ، 2-کاشت ابرو ،  3- تزریق چربی  ، 4- لیپوماتیک  ،  5- تزریق ژل  ،   6- تزریق بوتاکس  ،  7-لیزر موهای زائد    ،    8- کاشت مژه ،   9-جراحی بینی ،  10- پیوند مو ،   11- ترمیم مو ،   12- لیفت بازو  ،  13- لیفت صورت


تزریق بوتاکس کاربردهای درمانی و زیبایی بسیاری دارد، اما بوتاکس عموما به علت خاصیتش در جوانسازی پوست و از بین بردن چین چروک های آن شناخته شده است. براساس آمار، استفاده از بوتاکس صورت مردان، این روزها افزایش چشمیگیری داشته است. از آنجا که مردان بیش از زنان در شرایط آب و هوایی بد قرار می گیرند و کمتر موارد مراقبتی پوست را رعایت می کنند ممکن است زودتر دچار چین و چروک صورت شوند. به علاوه که بوتاکس پیشانی از موارد تایید شده و کاملا بی خطر است.بوتاکس صورت
تزریق بوتاکس در پیشانی آقایان
خانم دکتر افسانه زرگنج فرد، می تواند با تزریق ژل بوتاکس ، به شما آقایان در  اصفهان به جوانسازی پوستتان کمک کند. ژل بوتاکس چند دقیقه بعد از تزریق ماهیچه ها و عضلات ناحیه ی تزریق را از کار می اندازد و این ماهیچه ها به مدت چند ماه قادر به کار کردن نخواهند بود. به این ترتیب اثر چین و چروک های صورت به مرور زمان از بین می رود. هزینه بوتاکس صورت
خطرات احتمالی بوتاکس صورت مردان
حتما دقت کنید قبل از تزریق بوتاکس، موارد درمانی خاص یا وجود آلرژی را به پزشک خود اعلام کنید. به خصوص اگر در یک سال گذشته سابقه ی حساسیت یا عمل زیبایی دیگری داشته ایدبوتاکس تهران
برخی عوارض جانبی بوتاکس صورت ممکن است شامل ناراحتی در ناحیه تزریق، خشکی دهان، سردرد و یا خارش پوست باشد. اما نگران نباشید. اینگونه عوارض موقتی هستند و به زودی از بین می روند.
همچنین توچه داشته باشید بعد از تزریق بوتاکس، از رفتن به باشگاه یا انجام حرکات ورزشی خود داری کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت ما مراجعه کنید:
بوتاکس چیست ؟ هر آنچه که باید در مورد بوتاکس منافع ، عوارض ، مراقبت ها و هزینه آن بدانید.
بوتاکس یک ترکیب ساخته شده از سمی به نام بوتولینوم است . وقتی حرف از سم زده می شود ممکن است یک مقداری ترسناک به نظر برسد . اما اصلا جای نگرانی نیست ! .. اگر در دز های کنترل شده استفاده شود کاملا بی خطر است . تزریق بوتاکس در زیر پوست، سبب فلج شدن عضلات آن ناحیه و از بین رفتن چین و چروک صورت خواهد شد و ظاهری جوان تر را برای مدتی ایجاد خواهد کرد.
ممکن است به خاطر وجود پیشانی سفت و محکم در برخی افراد، خیلی از ستارگان، بوتاکس را تا حدودی، یک کار بد بدانند، اما برای کسانی که در دنیای واقعی سعی در درمان آن داشته اند، بعید است که متوجه شوید آنها اصلاً هیچ کاری انجام داده اند یا نه.
من همیشه این را گفته ام – اگر آنها چیزی غیر از” بوتاکس “نامگذاری می کردند، پذیرش بهتری بدست می آورد و در همان اوایل پیچیدگی بدی بوجود می آورد. دکتر استافورد برومند از ۷۴۰ جراحی پلاستیک در خیابان پارک در نیویورک می گوید. “همه صحبت ها در مورد اعتدال است و باید بیشتر به عنوان یک نوع عمل درست و حرفه ای دیده شود، به جای اینکه به عنوان یک روش برای نگاه متفاوت مورد استفاده واقع شود. شما ماشین خود را رها نکنید و (آزادانه در زمین رها نکنید) و آن را هر ۱۰ سال روبراه کنید- شما تعمیر و نگهداری منظم ماشین را انجام دهید تا آن را همچنان آماده رانندگی همانند یک ماشین نو نگه دارید.
اثرات مورد نظر بیشتر از یک بحث زیبایی شناسی صرف است، مخصوصاً برای افرادی که بیش از حد عرق می کنند و از بوتاکس برای غیر فعال کردن غده های عرق استفاده می کنند.
 به نظر می رسد که مردم همیشه در مورد بوتاکس صحبت می کنند و این که آیا شما به این موضوع فکر می کنید یا نه، یا اینکه فقط در مورد آن صحبت می کنید، دلالت های ضمنی منفی آن را ترسیم می کنید.
مطمئناً، این موضوع برای همه مردم نیست، و اگر شما نیاز به آن را احساس نکنید، بعداً شما به طور واضح می توانید احساس راحتی کنید، اما برای روشن شدن هر گونه تصورات غلط، از دکتر استافورد برومند خواسته شد تا یک دوره کوتاه مطالعه را در مورد درمان انجام دهد، و چگونگی اینکه آیا این روش برای شما مناسب است را تشریح کند. برای دریافت تمام اطلاعاتی که در مورد بوتاکس نیاز دارید، به ادامه مطلب بروید خواه به آن توجه داشته باشید(بدون قضاوت!) و خواه کمترین کنجکاوی را نسبت به درمان داشته باشید.