تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: مؤثرترین روش برای جوانسازی واژن با لیزر
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
جوانسازی واژن  با لیزر، مؤثرترین روش برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی است. سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر واژینال آفرودیت، بسیار سریع عمل می کند و بسیاری از خانم ها، تنها با یک جلسه لیزردرمانی نتیجه می گیرند. تیرگی واژن و اندام تناسلی زنان بنا به علل و دلایل متعددی بروز می کند و به واقع بسیار ناخوشایند است.
امروزه بانوان مانند صورت و سایر نقاط بدن به روشن شدن و جوانسازی ناحیه واژنیتال خود توجه بسیار زیادی دارند و برای پاسخ به این سوال به این بانوان باید گفت که باتوجه به تکنولوژی روز دنیا در مطب دکتر مامک پارکی از لیزر جوانسازی و روشن کردن واژن انجام می شود .
لیزر، بخش های تیره را از سطح پوست حذف می کند و باعث می شود پوست تازه دوباره تشکیل شود. سفید کردن واژن با لیزر واژینال آفرودیت ، یک درمان موقتی نیست؛ بلکه این روش بافت های تیره را برای همیشه از روی پوست حذف می کند. لیزر، بخش های تیره را از سطح پوست حذف می کند و باعث می شود پوست تازه دوباره تشکیل شود.
مزایا روشن کردن واژن با لیزر:
بدون درد - بدون خونریزی - ماندگاری بالا - انجام در کمترین زمان - عدم نیاز به بستری شدن

دستگاه افرودایت یک لیزر   فرکشنال میباشد که اختصاصا جهت جوان سازی واژن ساخته شده و جهت درمان علائم یائسگی از جمله : خشگی واژن ، سوزش و درد هنگام نزدیکی ، بسیار موثر است . این دستگاه در درمان بی اختیاری ادراری استرسی که در خانم ها بسیار شایع است کاربرد داشته و بی اختیاری ادرار که به دنبال افزایش فشار شکمی (سرفه ، عطسه ، خنده شدید ) متاسفانه در خانم ها به خصوص سنین بالا بسیار شایع است و اکثر خانم ها به این معضل اهمیتی نمی دهند را کاملا از بین می برد و افتادگی مثانه و واژن را برطرف می کند . و همچنین باعث روشن کردن دستگاه تناسلی خانم ها و جمع کردن و کوچک کردن لبیا ها و تنگ کردن کانال واژن شده به طوری که قابل قیاس با عمل تنگ کردن واژن و پرینورافی ( ترمیم دستگاه تناسلی خارجی خانم ها) قابل قیاس می باشد.
 
 
 
عوارض و معایب لیزر لثه چیست؟
جراحی لثه با لیزر، هیچ عوارض و معایبی ندارد و درد وخونریزی ندارد. دوره ترمیم بافت های لثه، سرعت بیشتری دارد و تعداد جلسات کمتری برای درمان لثه بیمار لازم است.

https://drsojodi.com/gingival-surgery-with-laser