تالار گفتگوی کیش تک/ kishtech forum

نسخه‌ی کامل: انواع بیهوشی ها برای جراحی زیبایی بینی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
انواع بیهوشی ها برای جراحی زیبایی بینی
[list]
[*] 
[*][/url]
[/list]

[url=http://dr-ghiasi.com/media/k2/items/cache/3bc7aa7f337d2b6d218588b9fca9e94f_XL.jpg][img=252x0]http://dr-ghiasi.com/media/k2/items/cache/3bc7aa7f337d2b6d218588b9fca9e94f_M.jpg[/img]اگر میخواهید جراحی زیبایی بینی را انجام دهید بهتر است در رابطه با بیهوشی ها اطلاعاتی داشته باشید. بیشتر راه ها برای جراحی زیبایی بینی بیشتر از یک ساعت و بعضی از آن ها شاید تا چند ساعت به طول بی انجامد . در طول این مدت زمان شما میبایست آرام و بدون درد باشید که وظیفه انجام اینکار به عهده بیهوشی میباشد.

جراحی زیبایی بینی در عمق های گوناگونی از بیهوشی انجام شود مثل  :


1-بی حسی موضعی 
2-آرام بخش وریدی 
3-بیهوشی های عمومی
هر کدام از موارد بالا دارای مزایا و مضراتی میباشد مثل : در قیمت ، میزان هوشیاری ، میزان امنیت و عوارض جانبی. از طرفی که جراحی زیبایی بینی یک نوع جراحی زیبایی انتخابی میباشد و غیر اورژانسی است. قبل از عمل جراحی زیبایی بینی تست هایی که برای مشخص کردن بهترین نوع بیهوشی میباشد صورت میگیرد.

معرفی بیهوشی های موضعی ، منطقه ای یا عمومی


بیهوشی ها میتواند به صورت موضعی و منطقه ای و یا عمومی باشد. در بیهوشی های موضعی تنها یک منطقه کوچک بی حس میشود که این عمل با تزریق مردن یکبی حس کننده ی موضعی صورت میگیرد. 
در بیهوشی های منطقه ای، تنها یک منطقه از بدن شمات بی حس میشود که این بیهوشی نیز با تزریق کردن یک بی حس کننده صورت میگیرد. 
در بیهوشی های عمومی شما شاید تسکین یابید و یا به صورت کامل هوشیاری خود را دست بدهید.

انتخاب بیهوشی مناسب برای جراحی زیبایی بینی :


جراحی زیبایی بینی تقریبا با بی حسی موضعی به همراه داروهای آرام بخش و یا با بیهوشی عمومی صورت میگیرد. جراحی متخصص شما میبایست در این رابطه به شما یک حق انتخاب بدهد. ولی اکثرا شرایط موجب مانع انتخاب شما میشود و یا جراح شاید علت واضحی برای ترجیخ خود داشته باشد. در واقع اگر بینی شما تنها احتیاج به یک تغییر شکل کوچکی دارد، این امکان وجود دارد که از بی حسی موضعی استفاده کنید. اگر بینی شما احتیاج به یک جراحی زیبایی بینی پیچیده تر داشته باشید شاید به یک بیهوشی عمومی احتیاج داشته باشد.

آیا میبایست قبل از جراحی زیبایی بینی ناشتا بود ؟


معمولا به فرد گفته میشود که در نیمه شب قبل از عمل جراحی زیبایی بینی چیزی نخورد و صبح روی عمل جراحی هم از دهان چیزی میل نکند. اگر قصد دارید دارویی را صبح روز عمل استفاده کنید حتما با دگتر متخصص خود در رابطه با آن صحبت کرده و آن را فقط با چند جرعه آب مصرف کنید.